TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH II

Rozgrywki Kadry B Sezon 2019/2020

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 GKS Rozbark Bytom 2 6 2 - 0 - 0 13 - 0
2 TS Mitech II 2 6 2 - 0 - 0 10 - 3
3 AP Tygryski Świętochłowice 2019 2 3 1 - 0 - 1 11 - 7
4 KS Niepokorni Orzesze 2 3 1 - 0 - 1 5 - 6
5 LKS Bestwina 2 3 1 - 0 - 1 2 - 7
6 KKS Wisła Skoczów 2 3 1 - 0 - 1 1 - 6
7 KP Warta Zawiercie 2 0 0 - 0 - 2 1 - 6
8 KS Kuźnia Ustroń 2 0 0 - 0 - 2 2 - 10


Kolejka 1
07 / 09 / 2019 — 11:00   LKS Bestwina 2:0 KP Warta Zawiercie
07 / 09 / 2019 — 14:00   AP Tygryski Świętochłowice 2019 9:2 KS Kuźnia Ustroń
07 / 09 / 2019 — 16:00   KS Niepokorni Orzesze 1:5 TS Mitech II
08 / 09 / 2019 — 17:00   GKS Rozbark Bytom 6:0 KKS Wisła Skoczów

Kolejka 2
14 / 09 / 2019 — 16:00   KKS Wisła Skoczów 1:0 KS Kuźnia Ustroń
14 / 09 / 2019 — 16:00   TS Mitech II 5:2 AP Tygryski Świętochłowice 2019
14 / 09 / 2019 — 16:00   KP Warta Zawiercie 1:4 KS Niepokorni Orzesze
15 / 09 / 2019 — 17:00   GKS Rozbark Bytom 7:0 LKS Bestwina

Kolejka 3
21 / 09 / 2019 — 11:00   AP Tygryski Świętochłowice 2019 -:- KP Warta Zawiercie
22 / 09 / 2019 — 11:00   KS Niepokorni Orzesze -:- GKS Rozbark Bytom
22 / 09 / 2019 — 16:00   LKS Bestwina -:- KKS Wisła Skoczów
22 / 09 / 2019 — 16:00   KS Kuźnia Ustroń -:- TS Mitech II

Kolejka 4
28 / 09 / 2019 — 11:00   LKS Bestwina -:- KS Niepokorni Orzesze
28 / 09 / 2019 — 16:00   KP Warta Zawiercie -:- KS Kuźnia Ustroń
28 / 09 / 2019 — 16:00   GKS Rozbark Bytom -:- AP Tygryski Świętochłowice 2019
29 / 09 / 2019 — 16:00   KKS Wisła Skoczów -:- TS Mitech II

Kolejka 5
05 / 10 / 2019 — 14:00   AP Tygryski Świętochłowice 2019 -:- LKS Bestwina
05 / 10 / 2019 — 15:00   TS Mitech II -:- KP Warta Zawiercie
06 / 10 / 2019 — 11:00   KS Niepokorni Orzesze -:- KKS Wisła Skoczów
06 / 10 / 2019 — 15:00   KS Kuźnia Ustroń -:- GKS Rozbark Bytom

Kolejka 6
12 / 10 / 2019 — 15:00   KKS Wisła Skoczów -:- KP Warta Zawiercie
12 / 10 / 2019 — 15:00   GKS Rozbark Bytom -:- TS Mitech II
12 / 10 / 2019 — 15:00   LKS Bestwina -:- KS Kuźnia Ustroń
13 / 10 / 2019 — 11:00   KS Niepokorni Orzesze -:- AP Tygryski Świętochłowice 2019

Kolejka 7
19 / 10 / 2019 — 12:30   AP Tygryski Świętochłowice 2019 -:- KKS Wisła Skoczów
19 / 10 / 2019 — 15:00   TS Mitech II -:- LKS Bestwina
19 / 10 / 2019 — 15:00   KP Warta Zawiercie -:- GKS Rozbark Bytom
20 / 10 / 2019 — 15:00   KS Kuźnia Ustroń -:- KS Niepokorni Orzesze