TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

TS MITECH

Rozgrywki SENIOREK Sezon 2021/2022

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 TS Mitech Żywiec 4 12 4 - 0 - 0 21 - 3
2 KKS Czarni II Sosnowiec 3 9 3 - 0 - 0 31 - 0
3 Ślęza Wrocław 3 9 3 - 0 - 0 23 - 1
4 Polonia Świdnica 4 7 2 - 1 - 1 7 - 13
5 Chrobry Głogów 3 6 2 - 0 - 1 9 - 6
6 KKS Zabrze 3 4 1 - 1 - 1 5 - 15
7 Unia Opole 3 3 1 - 0 - 2 5 - 8
8 Promień Żary 4 3 1 - 0 - 3 7 - 13
9 KKS Polonia Tychy 4 3 1 - 0 - 3 7 - 24
10 TKKF Stilon Gorzów Wlkp. 3 0 0 - 0 - 3 1 - 16
11 ULKS Bogdańczowice 4 0 0 - 0 - 4 6 - 23


Kolejka 1
28 / 08 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 9:0 Polonia Świdnica
29 / 08 / 2021 — 12:00   KKS Polonia Tychy 0:13 KKS Czarni II Sosnowiec
29 / 08 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 3:4 Promień Żary
29 / 08 / 2021 — 12:00   Unia Opole 4:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
14 / 11 / 2021 — 11:00   Chrobry Głogów -:- Ślęza Wrocław

Kolejka 2
05 / 09 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec 6:0 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
05 / 09 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 11:0 KKS Zabrze
05 / 09 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 3:1 Chrobry Głogów
05 / 09 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 2:3 KKS Polonia Tychy
05 / 09 / 2021 — 16:00   szczegóły meczu Promień Żary 1:3 TS Mitech Żywiec

Kolejka 3
11 / 09 / 2021 — 14:30   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 5:1 KKS Polonia Tychy
12 / 09 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice 0:12 KKS Czarni II Sosnowiec
12 / 09 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 4:0 Promień Żary
12 / 09 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze 2:2 Polonia Świdnica
12 / 09 / 2021 — 12:00   Unia Opole 0:6 Ślęza Wrocław

Kolejka 4
19 / 09 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław 6:1 TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
19 / 09 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica 2:1 Unia Opole
19 / 09 / 2021 — 12:00   Promień Żary 2:3 KKS Zabrze
19 / 09 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów 4:3 KKS Polonia Tychy
19 / 09 / 2021 — 17:00   szczegóły meczu ULKS Bogdańczowice 1:4 TS Mitech Żywiec

Kolejka 5
25 / 09 / 2021 — 14:30   TS Mitech Żywiec -:- KKS Czarni II Sosnowiec
26 / 09 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów -:- ULKS Bogdańczowice
26 / 09 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze -:- KKS Polonia Tychy
26 / 09 / 2021 — 12:00   Unia Opole -:- Promień Żary
26 / 09 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. -:- Polonia Świdnica

Kolejka 6
03 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec -:- Ślęza Wrocław
03 / 10 / 2021 — 12:00   Promień Żary -:- TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
03 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Polonia Tychy -:- Unia Opole
03 / 10 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice -:- KKS Zabrze
03 / 10 / 2021 — 12:00   TS Mitech Żywiec -:- Chrobry Głogów

Kolejka 7
10 / 10 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów -:- KKS Czarni II Sosnowiec
10 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze -:- TS Mitech Żywiec
10 / 10 / 2021 — 12:00   Unia Opole -:- ULKS Bogdańczowice
10 / 10 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. -:- KKS Polonia Tychy
10 / 10 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław -:- Polonia Świdnica

Kolejka 8
17 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec -:- Polonia Świdnica
17 / 10 / 2021 — 12:00   Promień Żary -:- Ślęza Wrocław
17 / 10 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice -:- TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
17 / 10 / 2021 — 12:00   TS Mitech Żywiec -:- Unia Opole
17 / 10 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów -:- KKS Zabrze

Kolejka 9
24 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze -:- KKS Czarni II Sosnowiec
24 / 10 / 2021 — 12:00   Unia Opole -:- Chrobry Głogów
24 / 10 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. -:- TS Mitech Żywiec
24 / 10 / 2021 — 12:00   Ślęza Wrocław -:- KKS Polonia Tychy
24 / 10 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica -:- Promień Żary

Kolejka 10
31 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Czarni II Sosnowiec -:- Promień Żary
31 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Polonia Tychy -:- Polonia Świdnica
31 / 10 / 2021 — 12:00   ULKS Bogdańczowice -:- Ślęza Wrocław
31 / 10 / 2021 — 12:00   Chrobry Głogów -:- TKKF Stilon Gorzów Wlkp.
31 / 10 / 2021 — 12:00   KKS Zabrze -:- Unia Opole

Kolejka 11
06 / 11 / 2021 — 16:30   Ślęza Wrocław -:- TS Mitech Żywiec
07 / 11 / 2021 — 12:00   Unia Opole -:- KKS Czarni II Sosnowiec
07 / 11 / 2021 — 12:00   TKKF Stilon Gorzów Wlkp. -:- KKS Zabrze
07 / 11 / 2021 — 12:00   Polonia Świdnica -:- ULKS Bogdańczowice
07 / 11 / 2021 — 12:00   Promień Żary -:- KKS Polonia Tychy