TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Ekstraliga

Rozgrywki Kadry A Sezon 2018/2019

Grupa mistrzowska
Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 GKS Górnik Łęczna 27 65 20 - 5 - 2 114 - 24
2 KKPK Medyk Konin 27 64 20 - 4 - 3 80 - 32
3 KKS Czarni Sosnowiec 27 61 19 - 4 - 4 94 - 30
4 AZS PWSZ Wałbrzych 27 51 15 - 6 - 6 70 - 38
5 UKS SMS Łódź 27 39 12 - 3 - 12 49 - 34
6 GKS Katowice 27 35 9 - 8 - 10 35 - 37
Grupa spadkowa
Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 KS AZS UJ Kraków 27 42 13 - 3 - 11 51 - 50
2 AZS PSW Biała Podlaska 27 38 11 - 5 - 11 66 - 52
3 MKS Olimpia Szczecin 27 28 8 - 4 - 15 49 - 78
4 KS AZS Wrocław 27 19 5 - 4 - 18 24 - 86
5 TS Mitech Żywiec 27 18 5 - 3 - 19 30 - 74
6 TS Polonia Poznań 27 1 0 - 1 - 26 12 - 139


Kolejka 1
04 / 08 / 2018 — 15:00   TS Polonia Poznań 0:2 KS AZS UJ Kraków
04 / 08 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu GKS Katowice 2:0 TS Mitech Żywiec
04 / 08 / 2018 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 0:6 AZS PWSZ Wałbrzych
04 / 08 / 2018 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 AZS PSW Biała Podlaska
04 / 08 / 2018 — 16:00   UKS SMS Łódź 0:1 KKPK Medyk Konin
04 / 08 / 2018 — 16:00   KS AZS Wrocław 0:9 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 2
11 / 08 / 2018 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 0:4 KKS Czarni Sosnowiec
11 / 08 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 6:3 TS Polonia Poznań
11 / 08 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 3:1 GKS Katowice
11 / 08 / 2018 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:1 UKS SMS Łódź
11 / 08 / 2018 — 16:00   KS AZS Wrocław 1:1 MKS Olimpia Szczecin
11 / 08 / 2018 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 5:1 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 3
18 / 08 / 2018 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 0:7 GKS Górnik Łęczna
18 / 08 / 2018 — 16:00   UKS SMS Łódź 4:0 KS AZS Wrocław
18 / 08 / 2018 — 16:00   GKS Katowice 1:2 AZS PWSZ Wałbrzych
18 / 08 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu KKS Czarni Sosnowiec 3:1 TS Mitech Żywiec
18 / 08 / 2018 — 16:00   TS Polonia Poznań 0:11 KKPK Medyk Konin
18 / 08 / 2018 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:3 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 4
25 / 08 / 2018 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 4:0 KS AZS UJ Kraków
25 / 08 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:0 AZS PSW Biała Podlaska
25 / 08 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 5:0 KKS Czarni Sosnowiec
25 / 08 / 2018 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 5:1 TS Polonia Poznań
25 / 08 / 2018 — 16:00   KS AZS Wrocław 0:0 GKS Katowice
25 / 08 / 2018 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 0:7 UKS SMS Łódź

Kolejka 5
08 / 09 / 2018 — 16:00   UKS SMS Łódź 1:2 GKS Górnik Łęczna
08 / 09 / 2018 — 16:00   GKS Katowice 0:1 MKS Olimpia Szczecin
08 / 09 / 2018 — 16:00   TS Polonia Poznań 0:2 KS AZS Wrocław
08 / 09 / 2018 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:2 AZS PWSZ Wałbrzych
08 / 09 / 2018 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 1:1 KKPK Medyk Konin
08 / 09 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu KS AZS UJ Kraków 2:0 TS Mitech Żywiec

Kolejka 6
16 / 09 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu GKS Górnik Łęczna 8:0 TS Mitech Żywiec
16 / 09 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 5:2 KS AZS UJ Kraków
16 / 09 / 2018 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:1 AZS PSW Biała Podlaska
16 / 09 / 2018 — 16:00   KS AZS Wrocław 0:5 KKS Czarni Sosnowiec
16 / 09 / 2018 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 3:2 TS Polonia Poznań
16 / 09 / 2018 — 16:00   UKS SMS Łódź 0:1 GKS Katowice

Kolejka 7
22 / 09 / 2018 — 16:00   GKS Katowice 0:3 GKS Górnik Łęczna
22 / 09 / 2018 — 16:00   TS Polonia Poznań 0:2 UKS SMS Łódź
22 / 09 / 2018 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 7:1 MKS Olimpia Szczecin
22 / 09 / 2018 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 9:1 KS AZS Wrocław
22 / 09 / 2018 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 1:0 AZS PWSZ Wałbrzych
22 / 09 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:4 KKPK Medyk Konin

Kolejka 8
13 / 10 / 2018 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 3:2 KKPK Medyk Konin
13 / 10 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu AZS PWSZ Wałbrzych 5:0 TS Mitech Żywiec
13 / 10 / 2018 — 16:00   KS AZS Wrocław 0:3 KS AZS UJ Kraków
13 / 10 / 2018 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 2:4 AZS PSW Biała Podlaska
13 / 10 / 2018 — 16:00   UKS SMS Łódź 0:1 KKS Czarni Sosnowiec
13 / 10 / 2018 — 16:00   GKS Katowice 3:0 TS Polonia Poznań

Kolejka 9
20 / 10 / 2018 — 16:00   TS Polonia Poznań 0:8 GKS Górnik Łęczna
20 / 10 / 2018 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:1 GKS Katowice
20 / 10 / 2018 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:1 UKS SMS Łódź
20 / 10 / 2018 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 1:1 MKS Olimpia Szczecin
20 / 10 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:2 KS AZS Wrocław
20 / 10 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 3:3 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 10
24 / 10 / 2018 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 5:1 AZS PWSZ Wałbrzych
24 / 10 / 2018 — 16:00   KS AZS Wrocław 1:2 KKPK Medyk Konin
24 / 10 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu MKS Olimpia Szczecin 3:0 TS Mitech Żywiec
24 / 10 / 2018 — 16:00   UKS SMS Łódź 1:0 KS AZS UJ Kraków
24 / 10 / 2018 — 16:00   GKS Katowice 2:0 AZS PSW Biała Podlaska
24 / 10 / 2018 — 16:00   TS Polonia Poznań 0:7 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 11
27 / 10 / 2018 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 2:5 GKS Górnik Łęczna
27 / 10 / 2018 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:1 TS Polonia Poznań
27 / 10 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:4 UKS SMS Łódź
27 / 10 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 4:2 MKS Olimpia Szczecin
27 / 10 / 2018 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 6:0 KS AZS Wrocław
10 / 11 / 2018 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 0:2 GKS Katowice

Kolejka 12
03 / 11 / 2018 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 7:0 KS AZS Wrocław
03 / 11 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:1 GKS Katowice
03 / 11 / 2018 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 5:0 TS Polonia Poznań
03 / 11 / 2018 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 6:1 MKS Olimpia Szczecin
03 / 11 / 2018 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:2 KKS Czarni Sosnowiec
03 / 11 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 3:0 UKS SMS Łódź

Kolejka 13
18 / 11 / 2018 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:5 GKS Górnik Łęczna
18 / 11 / 2018 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:0 KS AZS UJ Kraków
18 / 11 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Polonia Poznań 1:1 TS Mitech Żywiec
18 / 11 / 2018 — 16:00   GKS Katowice 1:3 KKPK Medyk Konin
18 / 11 / 2018 — 16:00   UKS SMS Łódź 0:1 AZS PWSZ Wałbrzych
18 / 11 / 2018 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 0:0 KS AZS Wrocław

Kolejka 14
24 / 11 / 2018 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 2:2 MKS Olimpia Szczecin
24 / 11 / 2018 — 16:00   KS AZS Wrocław 1:3 UKS SMS Łódź
24 / 11 / 2018 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:0 GKS Katowice
24 / 11 / 2018 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:5 KKS Czarni Sosnowiec
24 / 11 / 2018 — 16:00   KKPK Medyk Konin 2:0 TS Polonia Poznań
24 / 11 / 2018 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 3:1 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 15
21 / 02 / 2019 — 16:00   TS Polonia Poznań 0:2 AZS PWSZ Wałbrzych
21 / 02 / 2019 — 16:00   UKS SMS Łódź 3:0 MKS Olimpia Szczecin
23 / 02 / 2019 — 16:00   szczegóły meczu AZS PSW Biała Podlaska 2:0 TS Mitech Żywiec
23 / 02 / 2019 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:1 KKPK Medyk Konin
24 / 02 / 2019 — 16:00   GKS Katowice 0:0 KS AZS Wrocław
13 / 03 / 2019 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 0:9 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 16
10 / 03 / 2019 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 2:2 UKS SMS Łódź
10 / 03 / 2019 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 1:4 GKS Katowice
10 / 03 / 2019 — 16:00   KS AZS Wrocław 6:1 TS Polonia Poznań
10 / 03 / 2019 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:2 KKS Czarni Sosnowiec
10 / 03 / 2019 — 16:00   KKPK Medyk Konin 7:2 AZS PSW Biała Podlaska
10 / 03 / 2019 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:3 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 17
16 / 03 / 2019 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:6 GKS Górnik Łęczna
16 / 03 / 2019 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 2:3 KKPK Medyk Konin
16 / 03 / 2019 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 0:0 AZS PWSZ Wałbrzych
16 / 03 / 2019 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 5:0 KS AZS Wrocław
16 / 03 / 2019 — 16:00   TS Polonia Poznań 0:4 MKS Olimpia Szczecin
16 / 03 / 2019 — 16:00   GKS Katowice 2:1 UKS SMS Łódź

Kolejka 18
23 / 03 / 2019 — 16:00   UKS SMS Łódź 8:0 TS Polonia Poznań
23 / 03 / 2019 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 2:6 KKS Czarni Sosnowiec
23 / 03 / 2019 — 16:00   KS AZS Wrocław 0:5 AZS PSW Biała Podlaska
23 / 03 / 2019 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 4:1 KS AZS UJ Kraków
23 / 03 / 2019 — 16:00   szczegóły meczu KKPK Medyk Konin 2:0 TS Mitech Żywiec
20 / 04 / 2019 — 00:00   GKS Górnik Łęczna 0:0 GKS Katowice

Kolejka 19
14 / 04 / 2019 — 16:00   KKPK Medyk Konin 2:4 GKS Górnik Łęczna
14 / 04 / 2019 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:5 AZS PWSZ Wałbrzych
14 / 04 / 2019 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 3:0 KS AZS Wrocław
14 / 04 / 2019 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 2:3 MKS Olimpia Szczecin
14 / 04 / 2019 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 UKS SMS Łódź
14 / 04 / 2019 — 16:00   TS Polonia Poznań 1:6 GKS Katowice

Kolejka 20
17 / 04 / 2019 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 6:0 TS Polonia Poznań
17 / 04 / 2019 — 16:00   GKS Katowice 1:1 KKS Czarni Sosnowiec
18 / 04 / 2019 — 16:00   UKS SMS Łódź 2:0 AZS PSW Biała Podlaska
18 / 04 / 2019 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 0:4 KS AZS UJ Kraków
18 / 04 / 2019 — 16:00   szczegóły meczu KS AZS Wrocław 3:0 TS Mitech Żywiec
18 / 04 / 2019 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 KKPK Medyk Konin

Kolejka 21
24 / 04 / 2019 — 16:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:2 GKS Górnik Łęczna
24 / 04 / 2019 — 16:00   KKPK Medyk Konin 3:0 KS AZS Wrocław
24 / 04 / 2019 — 16:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 3:2 MKS Olimpia Szczecin
24 / 04 / 2019 — 16:00   KS AZS UJ Kraków 1:2 UKS SMS Łódź
24 / 04 / 2019 — 16:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:0 GKS Katowice
24 / 04 / 2019 — 16:00   KKS Czarni Sosnowiec 11:0 TS Polonia Poznań

Kolejka 22
28 / 04 / 2019 — 16:00   GKS Górnik Łęczna 1:2 KKS Czarni Sosnowiec
28 / 04 / 2019 — 16:00   TS Polonia Poznań 0:6 AZS PSW Biała Podlaska
28 / 04 / 2019 — 16:00   GKS Katowice 2:2 KS AZS UJ Kraków
28 / 04 / 2019 — 16:00   szczegóły meczu UKS SMS Łódź 2:0 TS Mitech Żywiec
28 / 04 / 2019 — 16:00   MKS Olimpia Szczecin 0:2 KKPK Medyk Konin
28 / 04 / 2019 — 16:00   KS AZS Wrocław 1:3 AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 23 - finałowa
11 / 05 / 2019 — 11:00   szczegóły meczu KS AZS Wrocław 0:3 TS Mitech Żywiec
11 / 05 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 1:0 GKS Górnik Łęczna
11 / 05 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin 1:0 KKS Czarni Sosnowiec
11 / 05 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:0 UKS SMS Łódź
11 / 05 / 2019 — 12:00   TS Polonia Poznań 2:6 KS AZS UJ Kraków
11 / 05 / 2019 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:2 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 24 - finałowa
19 / 05 / 2019 — 11:00   szczegóły meczu MKS Olimpia Szczecin 2:1 TS Mitech Żywiec
19 / 05 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 3:2 AZS PWSZ Wałbrzych
19 / 05 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 1:3 KKPK Medyk Konin
19 / 05 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 UKS SMS Łódź
19 / 05 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 4:1 KS AZS Wrocław
19 / 05 / 2019 — 12:00   TS Polonia Poznań 0:10 AZS PSW Biała Podlaska

Kolejka 25 - finałowa
26 / 05 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź 2:2 GKS Górnik Łęczna
26 / 05 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin 3:2 AZS PWSZ Wałbrzych
26 / 05 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:0 GKS Katowice
26 / 05 / 2019 — 12:00   AZS PSW Biała Podlaska 3:2 KS AZS Wrocław
26 / 05 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 10:0 TS Polonia Poznań
26 / 05 / 2019 — 14:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:2 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 26 - finałowa
01 / 06 / 2019 — 11:00   szczegóły meczu AZS PSW Biała Podlaska 2:4 TS Mitech Żywiec
01 / 06 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 4:1 KKS Czarni Sosnowiec
01 / 06 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:2 GKS Katowice
01 / 06 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin 3:2 UKS SMS Łódź
01 / 06 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 1:0 MKS Olimpia Szczecin
01 / 06 / 2019 — 12:00   KS AZS Wrocław 1:0 TS Polonia Poznań

Kolejka 27 - finałowa
08 / 06 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 2:0 KKPK Medyk Konin
08 / 06 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 4:1 AZS PWSZ Wałbrzych
08 / 06 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź 1:1 GKS Katowice
08 / 06 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 0:3 AZS PSW Biała Podlaska
08 / 06 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 6:2 KS AZS Wrocław
08 / 06 / 2019 — 16:00   TS Mitech Żywiec 3:0 TS Polonia Poznań