TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Ekstraliga

Rozgrywki Kadry A Sezon 2019/2020

Nr Drużyny Mecze Punkty Z - R - P Różnica bramek
1 KKPK Medyk Konin 9 25 8 - 1 - 0 41 - 5
2 GKS Górnik Łęczna 8 24 8 - 0 - 0 45 - 5
3 KS AZS UJ Kraków 9 21 7 - 0 - 2 22 - 8
4 GKS Katowice 9 19 6 - 1 - 2 27 - 12
5 KKS Czarni Sosnowiec 9 16 5 - 1 - 3 27 - 8
6 UKS SMS Łódź 8 16 5 - 1 - 2 28 - 6
7 MKS Olimpia Szczecin 9 12 4 - 0 - 5 20 - 28
8 AZS PWSZ Wałbrzych 9 10 3 - 1 - 5 18 - 18
9 KS AZS Wrocław 9 6 2 - 0 - 7 13 - 26
10 TS Mitech Żywiec 9 6 2 - 0 - 7 8 - 32
11 KKP Bydgoszcz 9 1 0 - 1 - 8 2 - 48
12 LKS Rolnik B. Głogówek 9 0 0 - 0 - 9 7 - 62


Kolejka 1
03 / 08 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 1:1 KKS Czarni Sosnowiec
03 / 08 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 2:4 KKPK Medyk Konin
03 / 08 / 2019 — 12:00   LKS Rolnik B. Głogówek 1:3 KS AZS UJ Kraków
03 / 08 / 2019 — 12:00   KKP Bydgoszcz 0:5 KS AZS Wrocław
03 / 08 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna -:- UKS SMS Łódź
04 / 08 / 2019 — 11:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:1 MKS Olimpia Szczecin

Kolejka 2
10 / 08 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 3:2 KS AZS Wrocław
10 / 08 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 7:0 KKP Bydgoszcz
10 / 08 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin 9:1 LKS Rolnik B. Głogówek
10 / 08 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź 0:2 AZS PWSZ Wałbrzych
10 / 08 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 1:2 GKS Górnik Łęczna
11 / 08 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 1:2 GKS Katowice

Kolejka 3
17 / 08 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 7:3 MKS Olimpia Szczecin
17 / 08 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu GKS Górnik Łęczna 6:0 TS Mitech Żywiec
17 / 08 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:2 KKS Czarni Sosnowiec
17 / 08 / 2019 — 12:00   LKS Rolnik B. Głogówek 1:6 UKS SMS Łódź
17 / 08 / 2019 — 12:00   KKP Bydgoszcz 0:4 KKPK Medyk Konin
17 / 08 / 2019 — 12:00   KS AZS Wrocław 0:3 KS AZS UJ Kraków

Kolejka 4
24 / 08 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 1:3 KS AZS UJ Kraków
24 / 08 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin 2:0 KS AZS Wrocław
24 / 08 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź 11:0 KKP Bydgoszcz
24 / 08 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 7:0 LKS Rolnik B. Głogówek
24 / 08 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 2:4 AZS PWSZ Wałbrzych
24 / 08 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 0:3 GKS Górnik Łęczna

Kolejka 5
07 / 09 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 6:4 MKS Olimpia Szczecin
07 / 09 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 1:2 GKS Katowice
07 / 09 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu LKS Rolnik B. Głogówek 1:3 TS Mitech Żywiec
07 / 09 / 2019 — 12:00   KKP Bydgoszcz 0:6 KKS Czarni Sosnowiec
07 / 09 / 2019 — 12:00   KS AZS Wrocław 1:3 UKS SMS Łódź
07 / 09 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 1:2 KKPK Medyk Konin

Kolejka 6
14 / 09 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 0:5 KKPK Medyk Konin
14 / 09 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź 4:0 KS AZS UJ Kraków
14 / 09 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 9:1 KS AZS Wrocław
14 / 09 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 9:0 LKS Rolnik B. Głogówek
14 / 09 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 3:0 AZS PWSZ Wałbrzych
15 / 09 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 2:1 KKP Bydgoszcz

Kolejka 7
21 / 09 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 0:3 MKS Olimpia Szczecin
21 / 09 / 2019 — 12:00   LKS Rolnik B. Głogówek 0:13 GKS Górnik Łęczna
21 / 09 / 2019 — 12:00   KKP Bydgoszcz 0:4 GKS Katowice
21 / 09 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu KS AZS Wrocław 3:0 TS Mitech Żywiec
21 / 09 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 1:0 KKS Czarni Sosnowiec
21 / 09 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin 1:1 UKS SMS Łódź

Kolejka 8
13 / 10 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin 0:3 UKS SMS Łódź
13 / 10 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec 0:2 KKPK Medyk Konin
13 / 10 / 2019 — 12:00   szczegóły meczu TS Mitech Żywiec 0:2 KS AZS UJ Kraków
13 / 10 / 2019 — 12:00   GKS Katowice 2:1 KS AZS Wrocław
13 / 10 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna 8:0 KKP Bydgoszcz
13 / 10 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych 7:1 LKS Rolnik B. Głogówek

Kolejka 9
19 / 10 / 2019 — 11:30   szczegóły meczu KKPK Medyk Konin 12:0 TS Mitech Żywiec
19 / 10 / 2019 — 12:00   LKS Rolnik B. Głogówek 2:5 MKS Olimpia Szczecin
19 / 10 / 2019 — 12:00   KKP Bydgoszcz 1:1 AZS PWSZ Wałbrzych
19 / 10 / 2019 — 12:00   KS AZS Wrocław 0:4 GKS Górnik Łęczna
19 / 10 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków 2:0 GKS Katowice
19 / 10 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź 0:1 KKS Czarni Sosnowiec

Kolejka 10
27 / 10 / 2019 — 12:00   MKS Olimpia Szczecin -:- KKS Czarni Sosnowiec
27 / 10 / 2019 — 12:00   TS Mitech Żywiec -:- UKS SMS Łódź
27 / 10 / 2019 — 12:00   GKS Katowice -:- KKPK Medyk Konin
27 / 10 / 2019 — 12:00   GKS Górnik Łęczna -:- KS AZS UJ Kraków
27 / 10 / 2019 — 12:00   AZS PWSZ Wałbrzych -:- KS AZS Wrocław
27 / 10 / 2019 — 12:00   LKS Rolnik B. Głogówek -:- KKP Bydgoszcz

Kolejka 11
17 / 11 / 2019 — 12:00   KKP Bydgoszcz -:- MKS Olimpia Szczecin
17 / 11 / 2019 — 12:00   KS AZS Wrocław -:- LKS Rolnik B. Głogówek
17 / 11 / 2019 — 12:00   KS AZS UJ Kraków -:- AZS PWSZ Wałbrzych
17 / 11 / 2019 — 12:00   KKPK Medyk Konin -:- GKS Górnik Łęczna
17 / 11 / 2019 — 12:00   UKS SMS Łódź -:- GKS Katowice
17 / 11 / 2019 — 12:00   KKS Czarni Sosnowiec -:- TS Mitech Żywiec