Słaby mecz naszych zawodniczek

20 / 04 / 2013Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 2014

Po bardzo słabym meczu nasze zawodniczki tylko zremisowały z drużyną AZS UJ Kraków. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Naszej drużyny, już w drugiej minucie spotkania, Półtorak była faulowana w polu karnym gości, co dało nam rzut karny.  Po skutecznym strzale w okienko bramki, nasza drużyna objęła prowadzenie. Dalsza część meczu nie stała na zbyt wysokim poziomie. W 41 minucie przed naszym polem karnym została sfaulowana zawodniczka przyjezdnych. Rzut wolny wykonywała Darda, która strzałem koło słupka pokonała Komosę i ustaliła wynik spotkania na 1:1. W drugiej części meczu było jeszcze kilka sytuacji, lecz żadna z nich nie została zwieńczona bramką.

T.S. MITECH - AZS UJ Kraków   1:1 (1:1)

Skład: Komosa, Zegan, Wiśniewska, Kuśnierz, Zasada, Droździk (Rozmus), Operskalska, Chrzanowska (Rżany), Wnuk, Półtorak, Żak A.

Bramki: Wnuk (k) 3 min.;  Darda 42 min. (AZS)

Przed meczem Nasza zawodniczka Karolina Zasada została uhonorowana pucharem za zdobycie pierwszego miejsca w Plebiscycie na Najlepszego Piłkarza Żywiecczyny w 2012 roku organizowanym przez portal internetowy Żywiecka Piłka. W imieniu Karoliny i swoim serdecznie dziękujemy.