TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Zmiany na ławce trenerskiej

Zmiany na ławce trenerskiej

05 / 07 / 2024Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 947

Nowy sezon - nowy szkoleniowiec


Z dniem 1.07. 2024 r. przed rozpoczynającym się w połowie lipca okresem przygotowań do nowego sezonu 2024 / 2025 trzy drużyny TS Mitech poznały swoich szkoleniowców.

Dotychczasowa trenerka drużyny seniorek Pani Agnieszka Spandel poprosiła Zarząd klubu, ze względu na wzmożoną ilość obowiązków w pracy zawodowej, o przesunięcie do prowadzenia jednej z grup młodzieżowych naszego klubu. W poprzednim sezonie 2023 / 2024 drużyna prowadzona przez trenerkę osiągnęła duży sukces. Drużyna była o krok od awansu do drugiej ligi. Wąska kadra zawodniczek, kontuzje przyczyniły się do tego, że w samej końcówce drużyna wielkiego klubu Górnika Zabrze wyprzedziła nasze zawodniczki i awansowała.  Wielkie zaangażowanie i serce włożone najpierw w grę, później w szkolenie dziewczynek w grupach  młodzieżowych, aż do prowadzenia pierwszej drużyny TS Mitech jest świadectwem, jak przywiązana do Żywieczczyzny jest Pani Agnieszka. Składamy wielkie podziękowania i wyrazy wdzięczności za dotychczasową pracę. Pani trener zgodziła się prowadzić drużynę juniorek młodszych i przygotować ją do sezonu w bardzo mocnej lidze śląskiej juniorek młodszych, gdzie grają drużyny z klubów extraligowych i pierwszoligowych. Życzymy owocnej pracy i sukcesów.

Trenerem pierwszej drużyny seniorek klubu TS Mitech został Pan Piotr Oślak. Trener, który jak sam przyznał, po raz pierwszy będzie prowadził drużynę żeńską. Jednak określił to jako ciekawe wyzwanie w pracy szkoleniowej. Prowadzenie drużyny na poziomie III - ligi państwowej, / w powiecie żywieckim w grach zespołowych nie ma wyżej startującej w rozgrywkach na szczeblu krajowym drużyny / będzie dla trenera Piotra rodzajem wypromowania jego myśli szkoleniowej oraz warsztatu. Życzymy spokojnej pracy i sukcesów.

Trenerem drużyny młodziczek na sezon 2024 - 2025 pozostał Pan Łukasz Mrózek. Zarząd wysoko ceni jego zaangażowanie, pracę oraz znaczące sukcesy w róznych turniejach.

Bardzo prosimy kibiców i zwolenników klubu TS Mitech o kibicowanie i wsparcie dla drużyn TS Mitech Żywiec.

 

 

Komentarzy: 1


  • Wiking46 14 dni temu

    Ki diabeł Piotr Oślak????