Aktualności

Młodziczki z kolejną wygraną

03 / 06 / 2024Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 237

Trudny przeciwnik, trudne warunki... uśmiech na twarzy.

Już od pierwszego gwizdka spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. Jednak nasze dziewczyny już w 5. minucie wykorzystały błąd gospodarzy, i ty samym wyprowadziły nasz zespół na prowadzenie za sprawą Izabeli Najzer. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, choć każda ze stron miała swoje okazje, ale w tej części spotkania obie bramkarki zawsze były na miejscu, pewnie wyłapując każde zagrożenie.

Druga połowa obfitowała w świetne akcje i kilka bramek. Zdecydowanie było intensywniej. Jedna z akcji gospodarzy była na prawdę świetna z idealną okazją do doprowadzenia do remisu, ale Maria Mrowiec zachowała zimną krew wybijając piłkę z linii bramkowej. Nasze dziewczyny nie zamierzały odpuszczać i w 40. minucie nasza kapitan Maja Antolak pięknym strzałem z rzutu wolnego poprawia wynik na 0:2. Jednak nadal było mało naszym Młodziczkom i po szybkiej kontrze Martyna Ciurla strzałem z woleja jako kolejna wpisuje się na listę strzelców! Mamy 0:3... jednak gospodarze nie odpuszczają i wykorzystują dwie swoje okazje doprowadzając do wyniku 2:3. W ostatniej minucie mogło dojść do remisu, ale nasza bramkarka Natalia Mrózek zachowała koncentrację do ostatniego gwizdka i wyciągnęła centro-strzał z samego okienka. Brawo! Tym samym możemy cieszyć się z kolejnych 3 punktów!

Po meczu trener powiedział: "Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, iż był to najładniejszy mecz jaki miałem okazję obserwować w tej rundzie. Każda strona prowadziła poukładaną i szybką grę, pomimo panujących ciężkich warunków atmosferycznych. Gratuluję naszym zawodniczkom doskonałego przygotowania i zaangażowania do ostatniej sekundy meczu."

KKS Czarni Sosnowiec vs TS Mitech Żywiec  2:3 (0:1)