Słodko gorzkie podsumowanie weekendu

22 / 04 / 2024Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 135

Intensywny weekend za naszymi drużynami....

Nasze trzy drużyny rozegrały w ten weekend swoje spotkania ligowe. Każda z nich zaliczyła inny wynik końcowy. Mieliśmy wygraną, remis i niestety przegraną.

Śląska Liga Młodziczek U13

Mecz w pierwszej połowie stał na bardzo wyrównanym poziomie, lecz to goście cieszyli się z jednobramkowego prowadzenia, które zdobyli w końcowych minutach pierwszej części spotkania. Druga połowa to już całkiem inna gra. Każda ze stron chciała zdobyć bramkę co raz wyprowadzając ataki na bramkę przeciwnika, lecz do wyrównania doprowadziła Izabela Najzer. Bramka dała naszym dziewczynom pewność siebie i trochę spokoju w grze. Od tego momentu młodziczki kontrolowały grę, a dowodem tego był piękny rajd przez całe boisko Marii Mrowiec, która swoje przeciwniczki mijała jak tyczki, a zwieńczeniem był piękny gol. Tym sposobem wyprowadziła Mitech na prowadzenie.
Niestety, w dalszej części gry Goście doprowadzają do wyrównania po strzale z rzutu wolnego. Chwilę później, całkiem przypadkowym zagraniem wychodzą na prowadzenie. Przy stanie 2:3 Izabela Najzer zachowuje zimną krew i w ostatniej sekundzie meczu po raz drugi wpisuje się na listę strzelców ustalając wynik końcowy na 3:3.

TS Mitech Żywiec vs RKS Raków Częstochowa 3:3 (0:1)

3:3 Izabela Najzer (60' + 3)

Skład: Natalia Mrózek, Izabela Najzer, Maria Mrowiec, Natalia Ponikiewska, Maja Antolak, Anna Duraj, Emilia Śleziak, Oliwia Ziółkowska, Milena Waligóra, Wiktoria Siwiec, Amelia Żyrek, Karolina Żyrek, Magdalena Pyrgies, Anna Kurek, Amelia Piela.

Śląska Liga Juniorek Młodszych U16

Naszym juniorkom niestety nie poszło najlepiej notując przegraną w ten weekend.

TS ROW Rybnik vs TS Mitech Żywiec 6:2 (4:0)

6:2 Maja Gliwińska (79')

Skład: Zofia Kąkol, Karolina Krysta, Kamila Somerlik, Aleksandra Bysko, Natalia Somerlik, Kamila Stuchlik, Maja Sapińska, Wiktoria Kocoń, Natalia Mizia, Lidia Duraj, Agnieszka Pawlus, Wiktoria Bułka, Izabela Najzer, Emilia Kantyka, Anna Duraj.

III liga Seniorki

Seniorki natomiast rozegrały bardzo dobre spotkania, a zwycięstwo z pewnością daje pełną satysfakcję.

TS Mitech Żywiec vs MGKS Moto-Jelcz Oława 3:1

Skaład: Katarzyna Hudecka, Dominika Adamus, Karolina Biczak, Marta Ponikwia, Marta Talik, Monika Pieniący, Julia Sopiak, Malwina Garncarczyk, Aleksandra Sałamun, Marcela Menegucci, Daria Szyszka oraz Zuzanna Oślak i Monika Czulak.