TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Udane mecze kontrolne

19 / 02 / 2024Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 294

Optymistycznie...


Obie nasze drużyny, juniorki i seniorki, zagrały swoje mecze kontrolne z drużyną MFK Ruzomberok. Wyniki jak i gra naszych zawodniczek dają powody do optymizmu. Trzymamy kciuki za budowanie formy przed właściwymi rozgrywkami!

Juniorki w składzi: Zofia Kąkol, Karolina Krysta, Agnieszka Pawlus, Kamila Somerlik, Lidia Duraj, Wiktoria Bułka, Emilia Biela, Aleksandra Bysko, Izabela Najzer, Anna Duraj, Natalia Somerlik oraz Julia Wędzel
pewnie pokonały przeciwniczki:

TS Mitech vs MSK Ruzomberok 9:0

Seniorki również pokazały się z bardzo dobrej strony wygrywając 2:0.

TS Mitech vs MFK Ruzomberok 2:0

Skład: Katarzyna Hudecka, Dominika Adamus, Aleksandra Sałamun, Marta Ponikwia, Marta Talik, Monika Pieniący, Julia Sopiak, Ewa Chipala, Zuzanna Oślak, Marcela Menegucci, Daria Szyszka oraz Amelia Bąk, Julia Wędzel.
Bramki:
Ewa Chipala
Marcela Menegucci
 

Komentarzy: 1


  • Wiking46 2 miesięcy temu

    Brawo!!!Coraz większy optymizm na rundę wiosenną!!!!