Aktualności

Emocje do samego końca

23 / 05 / 2023Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 559

Wczorajsze spotkanie przyniosło wiele emocji.

Od samego początku wiadomo było, że mecz z pewnością nie będzie łatwy. I tak też było w rzeczy samej. Od samego początku poziom sportowy stał na wysokim poziomie, nie brakowało twardej walki, a przez to było sporo ciekawych akcji.

Początek był dla nas bardzo pozytywny, bo już w pierwszej minucie Bysko dała nam prowadzenie. Ale mimo tak dobrego otwarcia, to goście schodzili na przerwę z przewagą jednej bramki, a na wyświetlaczu widniał wynik 2:3.

W drugiej połowie tempo gry nie zwolniło, mimo że padło mniej bramek. Ale było za to sporo dobrych akcji, a jedna z nich zakończona trafieniem do siatki doprowadziła do wyrównania. Dzięki niej Ola Bysko wpisała się trzeci raz na listę strzelczyń w tym spotkaniu. To jednak nie był koniec emocji, bo gdy już wydawało się, że obie drużyny podzielą się punktami, w 73. minucie Emilia Biela dała nam prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca spotkania. Tym samym zainkasowaliśmy kolejne 3 cenne punkty.

Gratulujemy świetnej gry i końcowego wyniku. A emocje jakie towarzyszyły podczas meczu najlepiej oddają słowa trenera po zakończonym spotkaniu: "Kto nie był niech żałuje, bo takich meczy nie ogląda się często".

TS Mitech Żywiec vs LKS Smrek Ślemień  4:3 (2:3)