TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

PRZEKAŻ NAM 1,5 % TWOJEGO PODATKU

07 / 02 / 2023Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 1385

Wzorem lat ubiegłych Zarząd Klubu TS Mitech zwraca się z uprzejmą prośbą do swoich Kibiców i Sympatyków Klubu, o wsparcie finansowe naszego klubu poprzez przekazanie 1,5 % Twojego podatku.


Szanowna Pani, Szanowny Panie,

Jeżeli nie macie Państwo zadeklarowanej organizacji, którą wspieracie systematycznie, będziemy zaszczyceni za wybór naszego klubu jako Organizacji Pożytku Publicznego i przekazanie 1,5 % podatku na wsparcie naszej działalności.

Towarzystwo Sportowe „Mitech” od 20 lat prowadzi klub piłki nożnej kobiet zrzeszający dzieci i młodzież z terenu miasta Żywca, a także całego powiatu. Naszym celem jest propagowanie wśród nich sportu oraz odciąganie od problemów życia codziennego. Państwa wsparcie pozwoli nam na poszerzenie zakresu naszych działań i umożliwi kontynuację rozpowszechniania zdrowego trybu życia.

Oświadczamy, że nasz klub posiada status Organizacji Pożytku Publicznego, co daje nam możliwość otrzymywania 1,5 % podatku dochodowego od osób fizycznych wybierających organizację, której chcą przekazać te środki za pomocą odpowiedniego wpisu w deklaracji PIT. Wystarczy wpisać w deklaracji nazwę organizacji, podać jej numer KRS i wpisać 1,5% podatku. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Numer KRS:                      0000337908
Rachunek bankowy:        19 8137 0009 0025 4764 2000 0010

Za wszelką pomoc związaną z przekazaniem 1,5 % Waszego podatku, serdecznie dziękujemy.

Jan Szupina
Prezes

Komentarzy: 0