Pół na pół

16 / 10 / 2021Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 913

Rollercoster - wydaje się, że te słowa chyba najlepiej opisują dzisiejsze spotkanie.

Pierwsza połowa spotkania wykonana zgodnie z planem ustawiła (teoretycznie) wynik spotkania - 4 z przodu bez straty bramki. Druga odsłona spotkania - do zapomnienia i głębokiej analizy, zarówno dla sztabu szkoleniowego jak i całej drużyny. Na szczęście zaliczka z pierwszej części meczu wystarczyła do wygranej, ale strata 3 goli nie powinna mieć miejca.

TS Mitech Żywiec vs KS Unia Opole  4:3 (4:0)

Skład: Czulak, Zeman, Zdrada, Adamus, Kurowska, Ponikwia, Chrzanowska, Talik, Lizak (Liścioch 63'), Wnuk, Wiśniewska (Sopiak 46').