TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

PRZEKAŻ NAM 1 % PODATKU

18 / 01 / 2021Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 341

Wzorem lat ubiegłych Zarząd Klubu TS Mitech zwraca się z uprzejmą prośbą do swoich Kibiców i Sympatyków Klubu, o wsparcie finansowe naszego klubu poprzez przekazanie 1 % Twojego podatku.


Jednocześnie oświadczamy, że nasz klub posiada status organizacji pożytku publicznego, co daje nam możliwość otrzymywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych, które wybierają organizację, której chcą przekazać te środki za pomocą odpowiedniego wpisu w deklaracji PIT. Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Za wszelką pomoc związaną z przekazaniem 1 % Twojego podatku, serdecznie dziękujemy.

Komentarzy: 0