TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Informacja Zarządu klubu

19 / 06 / 2020Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 863

Na dzisiejszym zebraniu Zarządu podjęto szereg ważnych decyzji, które jednak nie wyczerpują programu zebrania.


W sezonie 2020/2021 nasz klub na pewno będzie uczestniczył w następujących rozgrywkach: seniorek drugiej drużyny (na poziomie III ligi Grupy Śląskiej lub w lidze międzywojewódzkiej śląsko-opolskiej, lub w lidze makroregionalnej obejmującej województwo śląske, opolskie, dolnośląskie i lubuskie). Jaki kształt na tym szczeblu rozgrywek będzie miał ostatecznie sezon 2020/2021 zdecyduje PZPN. Ponadto do rozgrywek przystąpią dwie drużyny grupy młodzieżowej - szczebel rozgrywek wynikać będzie z decyzji Śląskiego ZPN. W dalszym ciągu nierozstrzygnięte są losy pierwszej drużyny, gdyż pomimo tego, że złożony został wniosek licencyjny oraz przeprowadzona kontrola obiektu, do chwili obecnej brak decyzji PZPN w tym zakresie.

Zainteresowanych informujemy, że żaden główny sponsor naszego klubu nie wycofał się z dalszego finansowania. Jednak wielkość sponsoringu w najbliższym sezonie będzie uzależniona od kondycji finansowej firm, na którą przede wszystkim ma wpływ zawirowanie związane z pandemią w kraju i na świecie.

Ostateczna decyzja w zakresie pierwszej drużyny seniorek zostanie podjęta do końca bieżącego miesiąca.

 

Za Zarząd,
Jan Szupina
Prezes

Komentarzy: 0