IV liga z kolejnymi dużymi punktami

27 / 09 / 2022Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 644

W dniu wczorajszym nasze dziewczyny rozegrały kolejne spotkanie w IV lidze.

Początek meczu należał do gospodarzy i już w 3 minucie obieli prowadzenie po pięknie wykonanym rzucie wolnym, przy którym nasza golkiperka nie miała nic do powiedzenia. Dwie minuty później gospodarze po raz drugi, po strzale z ostrego kąta unosili ręce na znak radości, w tym momencie nastąpiło przebudzenie naszych dziewczyn. W 7 minucie Aleksandra bysko pakuje pilkę do siatki. Od tego momentu jesteśmy przewarzającą stroną, stwarzając okazję za okazją. Tuż przed przerwą doprowadzamy do remisu za sprawą niezawodnej Aleksandry Bysko.
Po przerwie dziewczyny nie zamierzały zwalniać, już w 43 i 45 minucie nasze zawodniczki wykorzystują błędy w szeregach obrony Smreka i wychodzą na dwubramkowe prowadzenie. Przy wyniku 3:5 wkradło się niewielkie rozluźnienie i gospodarze doprowadzają do stanu 4:5. Robi się nerwowo, lecz Bysko nie marnuje sytuacji sam na sam i wpisuje się po raz trzeci na listę strzelców. W końcówce, Biela po zamieszaniu w polu karnym, ustala wynik na 4:7.

Brawo dla dziewczyn i gospodarzy za sportowa walkę do ostatniego gwizdka.

LKS Smrek Ślemień vs TS Mitech Żywiec 4:7 (2:2)