TS Mitech

Niektórzy uważają, że piłka jest kwestią życia i śmierci.
Zapewniam, że jest czymś znacznie, znacznie ważniejszym.

Bill Shankly

Aktualności

Dębica w planach

03 / 01 / 2018Autor: TS MitechPrzeczytało osób: 615

Piłkarki żywieckiego Mitechu również tej zimy wyjadą na zgrupowanie do Dębicy. Klub dograł szczegóły kilkudniowego obozu przygotowawczego.


W przyszłą środę 10 stycznia żywczanki spotkają się na premierowych zajęciach po okresie urlopowym, zainaugurują wówczas przygotowania do rundy wiosennej Ekstraligi. Głównym punktem szlifów formy będzie natomiast zgrupowanie. To piłkarki Mitechu zaliczą analogicznie do ubiegłej zimy w Dębicy, tym razem w terminie do 4 do 10 lutego. – Mieliśmy tam przed rokiem świetne warunki, by przez kilka dni intensywnie popracować. Taki wyjazd jest ważny nie tylko z punktu widzenia czysto piłkarskiego, bo też pozwala zespół skonsolidować – zaznacza szkoleniowiec żywieckiej drużyny Robert Sołtysek.

W Dębicy, w zależności od znalezienia sparingpartnerek, żywczanki mają również zaliczyć gry kontrolne. Przypomnijmy, że tak było przed rokiem, gdy Mitech odniósł efektowne zwycięstwa nad ekipami DAP Dębica i Sokoła Kolbuszowa. Obecnie plan test-meczów jest na etapie finalizacji. Pewne są tymczasem zimowe sparingi z Czarnymi Sosnowiec oraz GKS-em Katowice, niewykluczone, iż dyspozycję ekstraligowca z Żywca sprawdzi także któryś ze słowackich zespołów.

Źródło: SportoweBeskidy.pl

Komentarzy: 1


  • Wiking46 1 lat temu

    Zimowe przygotowania bardzo ważne dla przyszłości Klubu,bo dwa pierwsze mecze z Białą Pod. i Krakowem,to czy uda się dostać do szóstki(4-6pkt),czy grupa spadkowa,gdzie może być różnie.Następne trudne mecze wyjazdowe(Łęczna,Wrocław,Łódż,Sosnowiec)mogą dać mizerną zdobycz punktową,a u siebie (Wałbrzych i Szczecin)mogą nie zapewnić bezpiecznych punktów.Wszystko w nogach Dziewczyn.Więc nadzieja i trzymanie kciuków pozostaje na XVlecie.
    Powodzenia